ACN : Web Tasarım

  Ana Sayfa Hakkında Referanslar İş Alanı İletişim   Müşteri Girişi  
 
ACN Internet : Web Tasarım : Bizi Tanıyın
Hakkımızda
En hızlı gelişen sektörlerden birinde hizmet veriyoruz. Bir çok değişken değerin etki ettiği, yüzeysel bakıldığında "basit" görünen ancak ortaya çıkan farklılıkların inanılmaz sonuçlar ürettiği. Bir çok firma, internet üzerinde kıyasıya bir rekabet olduğunun farkında bile değil. Web sitenizin, telefon ve adres bilgilerinize ulaşılabilen bir karvizit olmaktan çok ötede olduğunu göstermek için buradayız.
 
Prensipler
Ne istediğinini bilen, anlayışımızın örtüştüğü firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Hedefimiz her ne koşulda olursa olsun müşteri sayımızı arttırmak değil. "İş" demek, bizim için "gelir" anlamına gelmiyor. Her bir yeni müşteri, bizler için, seneleri birlikte geçireceğimiz, hedefleri birlikte belirleyip, başarıya ulaşmak için birlikte çalışacağımız, ailemize, yeni bir katılım demek.

Başarıya ulaşmak ise, ihtiyaçları doğru belirlemek ve doğru çözümler üretmekten geçiyor. Bu uzun birliktelikte "olmazsa olmaz"ın aynı dilden konuşabilmek olduğunu düşünüyoruz. Bizi daha fazla tanımak için portföyümüze gözatabilir, iş alanlarımızı inceleyebilirsiniz.

 
Ziyaretçi Trafiği
Aşağıda görmüş olduğunuz grafik, network*'ümüzün aylık toplam ziyaretçi sayısını göstermekte. Başka bir deyişle, bizler için, artan iş taleplerini, satış oranlarını, yeni müşterileri ve en önemlisi düşük reklam harcamaları ve doğru uygulamalarla sağlanan net kâr oranlarındaki yükselişi.

* Müşterileri sitelerimizin bütünü.

Ziyaretçi Trafiği

 
Teşekkür Mektupları
Poliya Teşekkür Mektubu   Light House VFX Teşekkür Mektubu