ACN : Web Tasarım

  Ana Sayfa Hakkında Referanslar İş Alanı İletişim   Müşteri Girişi  
 
ACN Internet : Web Tasarım : Ne Yaparız?
Ne yaparız?
En iyi yaptığımızı düşündüğümüz işe odaklıyız. Sadece web sitesi ve facebook uygulamaları üretiyor, geliştiriyor ve güncelliyoruz.
 
Web Sitesi Tasarımı
Ne istediğinini bilen, anlayışımızın örtüştüğü firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Hedefimiz her ne koşulda olursa olsun müşteri sayımızı arttırmak değil. "İş" demek, bizim için "gelir" anlamına gelmiyor. Her bir yeni müşteri, bizler için, seneleri birlikte geçireceğimiz, hedefleri birlikte belirleyip, başarıya ulaşmak için birlikte çalışacağımız, ailemize, yeni bir katılım demek.

 
Ziyaretçi Trafiği
İlk duyulduğunda kulağa oldukça karışık gelen bu üçlü kelime kombinasyonu aslında (özellikle Türkiye için) Google arama sonuçlarını özetliyor. Her firmanın amacı, arama sonuçlarında olabildiğince üst sıralarda yer almak olduğundan bu soruyu çok sık duyuyoruz: "Google da ilk sırada nasıl çıkarız?" Müşterilerimizin ziyaretçi trafiklerinin olabildiğince fazla olması
 
İnternet Reklamcılığı, Google Reklamı
Google ve Facebook
 
Facebook Uygulamaları
Aşağıda görmüş olduğunuz grafik, network*'ümüzün aylık toplam ziyaretçi sayısını göstermekte. Başka bir deyişle, bizler için, artan iş taleplerini, satış oranlarını, yeni müşterileri ve en önemlisi düşük reklam harcamaları ve doğru uygulamalarla sağlanan net kâr oranlarındaki yükselişi.